Tak či onak, pandémia v Spojených štátoch končí. V Európe to bude ešte chvíľu trvať. Nenechajte sa zmiasť nárastom počtu prípadov. Z kultúrneho a politického hľadiska sa zdá, že Spojené štáty nechávajú Covid za sebou a pozorujú ho v spätnom zrkadle. A keďže Covid bol vždy oveľa viac kultúrnym a politickým problémom než existenčnou či dokonca medicínskou hrozbou, pre takmer každého, kto má ako tak slušný zdravotný stav – prichádza jar. 

Omicron pravdepodobne urýchli tento trend, pokiaľ juhoafrické údaje nie sú úplne nesprávne. Je ľahko prehliadnuť, čo sa deje, pretože vrieskanie zo strany elitných médií a idiotské pokusy podporujúcich politikov, ako  napríklad snaha Billa de Blasio nanútiť očkovanie v New Yorku aj malým deťom, neprestávajú. Ale položte si týchto sedem otázok: 

  1. Máte predstavu, koľko Američanov dnes každý deň umiera s/na/ Covid? Odpoveď je, že v priemere stále viac ako 1 000, no obsesia, s ktorou média každý deň sledovali a so skormútenými tvárami hlásili počet úmrtí po celý minulý rok je už preč.

  2. Koľko percent detí vo veku 5 – 11 rokov bolo zaočkovaných proti Covidu? Viac ako mesiac po schválení očkovania pre deti je to sotva 15 percent – ​​menej ako jedno dieťa zo šiestich – a to napriek masívnej reklamnej a mediálnej kampani. A môžem vám sľúbiť, že toto číslo sa v budúcnosti veľmi nezmení. Rodičia, ktorí boli dosť naivní na to, aby dali svojim deťom kvázi experimentálnu a krátko pôsobiacu „vakcínu“ proti chorobe, ktorá bola pre väčšinu detí už pred Omicronom len prechladnutím, už tak urobili.

  3. Kedy ste naposledy počuli niekoho navrhovať povinné očkovanie proti Covidu pre deti? Pozri otázku 2. Dokonca aj deep-state politici o tejto otázke mlčali (opäť okrem ťulpasovitého, čoskoro bývalého starostu New Yorku). A dokonca aj tí najšialenejší očkovací fanatici si väčšinou našli nejaké iné problémy, na ktorých sa mohli vybúriť. Voľby majú dôsledky a voľby vo Virgínii určite mali.

  4. Koľko rôznych federálnych okresných súdov doteraz rozhodlo, že povinná vakcinácia, ako navrhuje Biden je protiústavná? Myslím, že odpoveď je VŠETKY. Všetky súdy.

  5. Aké sú šance, že bude nasledovať žaloba na Najvyššom súde? Je to veľmi pravdeobné.

  6. Koľko firiem „pozastavilo“ alebo „prerušilo“ svoje očkovacie zámery, od chvíle, čo zasiahli súdy? V tomto prípade nie úplne všetky. Ale mnohí, vrátane veľkých hráčov ako Oracle (čo, ako mi pár čitateľov poznamenalo, je obzvlášť výrečné, pretože je známe, že zaobchádza so zamestnancami ako s robotmi) tak spravilo. Trh práce je napätý a firmy nechcú bojovať s 20 – 40 % svojich zamestnancov, najmä preto, že očkovací nadšenci teraz chcú urobiť z boosterov štandard alebo kvázi štandard, aby človeku ponechali status očkovaného.

  7. Keď už hovoríme o boosteroch, poznáte niekoho, kto naozaj verí pokusu úradu verejného zdravotníctva a médií, ktorí sa pokúšajú prepísať históriu a predstierať, že boostery každého pol roka boli plánované od začiatku? S tým bude problém. Booster pravdepodobne nebude fungovať.  Jeho účinnosť vyprchá pravdepodobne v rovnakom čase, ako účinnosť vakcíny. A čo potom? Izraelčania sú o štyri mesiace vpred a sú zjavne znepokojení, aj keď incidencia ešte nenarástla.

Ale v nepravdepodobnom prípade to bude fungovať, skvelé! Nikto nebude potrebovať štvrtú dávku. A v oveľa pravdepodobnejšom prípade, keď to fungovať nebude? Zaznamenali sme exponenciálny pokles ochoty pre tretiu dávku to bude klesať aj pri štvrtej, najmä keď sa vedľajšie účinky stále hromadia. 

Dokonca aj tí najednoduchší čitatelia mainstreamových denníkov nakoniec zistia, že bude lepšie to risknúť. Či tak alebo onak, tretia dávka je koniec. Teraz hovorím o USA. Európa je staršia, vystrašenejšia, nakláňa sa silnejšie doľava a má národnú a nadnárodnú byrokraciu s právomocami, ktoré spôsobujú, že americkí woke progresivci slintajú. Austrália a Nový Zéland sú v ešte horšom stave, pretože nikdy celkom neopustili sen o nulovom Covide. Ale som stále viac presvedčený, že budúci rok v tomto čase, ak nedôjde k nejakej novej medicínskej katastrofe, budeme hľadieť na všetky Covid mandáty - vrátane očkovania! - tak ako hľadíme na zatváranie škôl (a rušenie polície) - ako poľutovaniahodné a snáď sa už nikdy nezopakujúce epizódy spoločenského šialenstva. 

No dobre. Bola to zábava (pre očkovaných miliardárov), ale už stačilo.

Súvisiace články:

Klamstvo počas vojny
Klamstvo počas vojny 06. 04. 2022
Čo nás naučili posledné roky kovidizmu a vojny na Ukrajine?
Čo nás naučili posledné roky kovidizmu a vojny na Ukrajine? 02. 05. 2022
Dignitatis Humanae a trpké dedičstvo koncilu
Dignitatis Humanae a trpké dedičstvo koncilu 10. 10. 2022
Prijímanie na ruku pod Tatrami – včera menšia úcta, dnes cnosť?
Prijímanie na ruku pod Tatrami – včera menšia úcta, dnes cnosť? 16. 09. 2022
Slovensko – „demokratická“ vláda menšiny nad väčšinou a slušnosť k „dezolátom“ len zo strachu
Slovensko – „demokratická“ vláda menšiny nad väčšinou a slušnosť k „dezolátom“ len zo strachu 23. 09. 2022
Ukrajina – zrkadlo nacionalizmu ako nástroja liberálov na ohlupovanie más
Ukrajina – zrkadlo nacionalizmu ako nástroja liberálov na ohlupovanie más 05. 08. 2022
Traditionis Custodes: „My vás pochováme!“ – „No určite!“ Džin je z fľaše von...
Traditionis Custodes: „My vás pochováme!“ – „No určite!“ Džin je z fľaše von... 15. 01. 2022
Progresívne chápanie náboženskej slobody - II. vatikánsky koncil a revolúcia šírená potleskom. (Časť 19).
Progresívne chápanie náboženskej slobody - II. vatikánsky koncil a revolúcia šírená potleskom. (Časť 19). 06. 12. 2023
Koronavírus ako marxistický „majsterštyk“: Štyri fázy marxistickej infiltrácie spoločnosti
Koronavírus ako marxistický „majsterštyk“: Štyri fázy marxistickej infiltrácie spoločnosti 12. 10. 2021
Atmosféra bratstva a slobody: Oslava homosexuality a uľahčenie prístupu k sviatostiam rozvedeným
Atmosféra bratstva a slobody: Oslava homosexuality a uľahčenie prístupu k sviatostiam rozvedeným 26. 10. 2014

Z archívu:

Život nie je fér 

z dňa 26. apríl 2023 v rubrike Cirkev Čítaj viac

Aký je osud potratených detí

z dňa 24. apríl 2023 v rubrike Cirkev Čítaj viac

Cirkev otvorená pre každého?

z dňa 14. október 2022 v rubrike Cirkev Čítaj viac

The Chosen: Falošný Kristus?

z dňa 22. apríl 2022 v rubrike Cirkev Čítaj viac

Hnilé ovocie dnešného ekumenizmu

z dňa 21. december 2021 v rubrike Cirkev Čítaj viac

Prevrátené evanjelium

z dňa 31. október 2023 v rubrike Cirkev Čítaj viac
­