Nedávno bolo na Youtube zverejnené zaujímavé video. Pretože nie každý vie dobre anglicky a tiež je dosť možné, že bude čochvíľa stiahnuté, tak si dovoľujeme autorovi poďakovať za brilantný kúsok a uvádzame slovenský prepis. Úroveň originálu to samozrejme nedosahuje. Originál je mimoriadne podarený pokus odkryť unikátny, vnútorne koherentný a mravne vyspelý vnútorný svet ľudí, ktorí cítia potrebu po sociálnych sieťach a iných verejných fórach demonštrovať svoji mravnú nadradenosť. Začalo to s „Je suis Charlie“ a nemá to konca kraja. Odznačiky s „All For Jan“ a „Vakcína je sloboda“ už v móde nie sú, teraz je všetko treba premaľovať na žltomodro.

Ahojte, som človek, ktorý vždy podporuje aktuálnu vec a aktuálna vec ktorú teraz podporujem z celého srdca je Ukrajina.

Kameraman: Tú vlajku máš hore nohami.
Naozaj? Myslel som, že hore má byť žltá.


Vždy keď sa presvedčivo opakuje jediný naratív a nesúhlasu sa nenecháva žiadny priestor, tak viete, že to musí byť pravda. Osvojím si to vždy veľmi rýchlo. Pozrite na moju profilovku. Už je to dlho, čo sa neúnavne venujem virtue signalingu (okázalému predvádzaniu morálnych hodnôt pozn. prekl.) v rôznych veciach a neplánujem s tým prestať:

„Zostaňte doma, aby ste zastavili šírenie covidu“ (ja som ešte z domu nevyšiel, dva týždne pre život bejby!). Potom „Defund the police!“, potom „Build back better“ s Hunterovým otcom (Bidenom), prvá dávka, booster, druhý booster, tretí booster a teraz je to všetko len o podpore Ukrajiny. Zakladám hnutie proti rastu stromov, lebo v Rusku stále rastú stromy a to nie je správne.

Vynaložil som nesmierne úsilie, aby som preskúmal situáciu okolo Ukrajiny a Ruska. 100 percent môjho výskumu spočíva v tom, že sedím pred televízorom s otvorenými očami a vypnutým myslením. Na moje obrovské prekvapenie, môj výskum jednoznačne potvrdil ako pravdivé presne to, o čom mi v správach povedali, že je pravda. Aby ste boli dostatočne informovaní, musíte zapnúť televízor a vypnúť rozum. Situácia vôbec nie je zložitá. Zistil som že Ukrajina je dobrá a Rusko je zlé. Je to veľmi jednoduché. Nie sú v tom žiadne nuansy.

(otočí sa a volá na suseda)

Hej John! Odsúdiš Rusko?
Prečo?
Lebo ti podpálim dom!
OK, Rusi sú zlí ľudia!
Ďakujem.

Rozhodne by sme mali ísť do vojny, najmä pokiaľ tam budú umierať deti niekoho iného. Len pomyslite: Tretia svetová vojna. V tom nie sú žiadne nevýhody. A každý miluje trilógie.

Keď si zrovna nevymývam mozog sledovaním najnovších správ, trávim veľa času na sieti, kde trolujem veľké firmy aby prestali podnikať v Rusku. Vďaka rozhnevaným ľuďom ako ja, ktorí na tieto firmy neúnavne vyvíjajú tlak, McDonalds už v Rusku nefunguje. Zničujúce! Predstavte si, čo sa teraz stane s Rusmi, ktorí nebudú môcť nepretržite jesť to najnezdravšie jedlo na planéte. To ich pravdepodobne oslabí. Dosiahli sme aj to, že Netflix prestal v Rusku streamovať. Idem pozrieť či sa Putin už vzdal. Visa, Master Card a American Express zastavili všetky transakcie ruských občanov. Skvelé.

Zabrániť nevinným ľuďom kupovať veci, ako jedlo, to nakoniec určite zastaví ruskú armádu. Je to skvelé. Zamyslite sa: Rusom vládne diabolský diktátor, ktorému na nich nezáleží, takže ubližovanie nevinným ľuďom, na ktorých Putinovi nezáleží, pravdepodobne zasiahne jeho city a on zastaví inváziu na Ukrajinu.

Tým že zastávam takéto veci každému zreteľne ukazujem, aká skvelá osobnosť som. Som dobrý človek, preto absolútne podporujem, aby sa na nevinných Rusov uvalil čo najväčšie bremená, pretože mi povedali, že toto je správna vec.

Potrebujeme na svete viac lásky. Nenávidím Rusov. A ak ty k Rusom nenávisť necítiš, nie si zjavne dosť nenávistný, aby si mohol byť dobrý človek. Aaa, paráda, BlackRock pozastavili všetku činnosť v Rusku. Keď diabolská spoločnosť, ktorá sa snaží zničiť svet, tak ako ho poznáme, bojkotuje Rusko, tak viete, že to je správna vec.

Ak to spočítam, toto sú výsledky všetkých mojich aktivít na podporu Ukrajiny:

Ľudia na Ukrajine, ktorým sa naozaj pomohlo: 0
Ľudia na internete, ktorí vedia, že musia o mne teraz lepšie zmýšľať: 10

Ale počas svojej podpory aktuálnym veciam v minulosti som sa naučil, že matematika je rasistická, takže tieto čísla sú úplne irelevantné. Tak budem tlačiť vozík svojho narcisizmu ďalej, lebo Ukrajina ma potrebuje.

Zelenský je môj hrdina. Práve som poslal tweet ako veľmi ma inšpiruje všetkými tými hrdinskými skutkami, ktoré mi média hovoria, že robí.

Ako človek, ktorý podporuje aktuálnu vec som vložil za posledné dva roky veľa úsilia do obhajoby núteného zatvárania ľudí v ich domoch, povinného nosenia masiek a obhajoby štátnych zásahov do slobody jednotlivca rozhodovať o vlastnom tele, pretože obetovať slobodu a demokraciu za väčšie dobro je správna vec. A ak si to nemyslíš, tak vlastne chceš aby ľudia umierali. Ale poviem ti aj toto: Musíme poslať našu armádu na Ukrajinu, aby chránila slobodu a demokraciu a ak si to nemyslíš, lebo nechceš aby ľudia umierali, si ultrapravicový, extrémistický, proputinovský popierač vedy.

Budem k vám úprimný. Na konci tej celej pandemickej veci som prestal médiám veriť. Odhalil som celú tú propagandu, lži a predajnosť a po dvoch rokoch klamania stratili moju dôveru. Ale o Rusku a Ukrajine by si nedovolili vysielať nič iné, ako najčistejšiu pravdu. Prečo by ich niekto platil, aby vysielali nejakú propagandu, čo by z toho mali? Ba myslím si, že také niečo ani nie sú schopní urobiť, i keby chceli. Nie je pravdepodobné, že by presvedčili milión ľudí, aby uverili lži. Myslím, že to nie je možné. Ľudia nie sú takí hlúpi.

Neviem čím to je, ale cítim sa oveľa bezpečnejšie keď so mnou veľa ľudí súhlasí v aktuálnej veci. Človeče, Starbucks končí v Rusku, to je významná pomoc. Myslíte, že je možné zastaviť dodávky vzduchu do Ruska? Ale keď ľudia majú iný názor na aktuálnu vec, iný ako zdieľam ja a médiá, cítim sa tak ohrozený, že dostávam záchvat hnevu, že by som ich najradšej chytil pod krk a zničil im život. Všetko na pomoc Ukrajine.

Som si istý že masová psychóza funguje len pri kovide.
Héej, prečo nemáš oblečenú žltú a modrú?


Nebolo by skvelé, keby začali zatýkať ľudí, ktorí nepodporujú Ukrajinu a zatvárať ich do táborov? Niektorí hovoria, že Zelenský je sám diktátor, ktorý pozatváral svojich politických rivalov do väzenia. Nie, na základe svojej osobnej skúsenosti s Ukrajinou, ktorú som získal sledovaním televízie viem, že toto je niečo, čomu nechcem veriť. Je to určite ruská dezinformácia, ktorú pravdepodobne našli v počítači Huntera Bidena, ktorý vlastne, podľa médií, ktorým verím, neexistuje. Hunter naozaj miluje Ukrajinu, však?

Podporovať Ukrajinu každým pórom svojej bytosti nikdy neprestanem, lebo je to môjmu srdcu nekonečne blízke a drahé. Teda pokiaľ nepríde iná aktuálna vec, ktorá mi pomôže viac morálne vyniknúť.

Súvisiace články:

Klamstvo počas vojny
Klamstvo počas vojny 06. 04. 2022
Slovensko – „demokratická“ vláda menšiny nad väčšinou a slušnosť k „dezolátom“ len zo strachu
Slovensko – „demokratická“ vláda menšiny nad väčšinou a slušnosť k „dezolátom“ len zo strachu 23. 09. 2022
Ukrajinská brána 1914-2014: Pojmy stratili svoj význam a zostala len čistá nietzscheovská vôľa k moci
Ukrajinská brána 1914-2014: Pojmy stratili svoj význam a zostala len čistá nietzscheovská vôľa k moci 18. 05. 2014
Nové hry globalistov a pozícia katolíkov v nich
Nové hry globalistov a pozícia katolíkov v nich 28. 07. 2022
Pápež František: „Neexistujú spravodlivé vojny: neexistujú!“ Naozaj?
Pápež František: „Neexistujú spravodlivé vojny: neexistujú!“ Naozaj? 23. 03. 2022
Ukrajina – zrkadlo nacionalizmu ako nástroja liberálov na ohlupovanie más
Ukrajina – zrkadlo nacionalizmu ako nástroja liberálov na ohlupovanie más 05. 08. 2022
Keywords:

Z archívu:

Milosť

z dňa 16. január 2022 v rubrike Cirkev Čítaj viac

Existuje existencia?

z dňa 16. január 2022 v rubrike Cirkev Čítaj viac

Život nie je fér 

z dňa 26. apríl 2023 v rubrike Cirkev Čítaj viac

Hymnus Pange Lingua Gloriosi

z dňa 29. október 2022 v rubrike Cirkev Čítaj viac

Môže byť pápež zlý?

z dňa 12. január 2023 v rubrike Cirkev Čítaj viac

Či treba tolerovať kacírov

z dňa 27. apríl 2023 v rubrike Cirkev Čítaj viac
­